logo
header

Zaujímavé odkazy

www.maviz.sk

Široký sortiment ručného náradia od výrobcov: WITTE-WERKZEUGE, ORBIS-WERKZEUGE, JOKARI, HELLER, KNIPEX, PROXXON
elektrického náradia od výrobcov: MAKITA, BOSCH, DEWALT, MAKTEC, MILWAUKEE, METABO, SKIL, DREMEL, PROXXON
záhradnej techniky a záhradného náradia značiek: BOSCH, FISKARS, GARDENA
spojovací a kotviaci materiál: FISCHER
ochranné pomôcky: CERVA

Veľkoobchodne ponúkame sortiment náradia od výrobcou: WITTE-WERKZEUGE (skrutkovače), ORBIS-WERKZEUGE (kliešte),JOKARI (náradie na odizolovanie), HELLER (vrtáky+sekáče), PICARD (kladivá) všetko s kvalitou MADE IN GERMANY.


 www.zitava.sk

Internetový portál ZITAVA.SK neformálne združuje autorov - regionálnych historikov, archeológov, etnológov, ekológov, včelárov, poľnohospodárov, poľovníkov, záhradkárov a ďalších nadšencov nielen z Požitavia. Portál bol založený v roku 2005 občianskym združením FONTIS.

Príspevky od roku 2005 na portáli uverejňovali: Ľuboš Trubíni, Ondrej Valach, Marek Sádovský a Eva Trubíniová. Postupne sa k autorom stránky pridali ďalší nadšenci z Požitavia, ktorí vytvorili unikátny projekt - internetový portál ZITAVA.SK, v ktorom návštevník nájde množstvo zaujímavých informácii o stokilometrovom úseku rieky Žitava. Internetový portál prevádzkuje občianske združenie FONTIS.


 www.imsro.sk

Tvorba webu, grafických návrhov a SEO je naša každodenná práca.

Staviame moderné a prehľadné webové stránky postavené na overených technológiách. Máme radi čistý a jasne štrukturovaný dizajn bez zbytočných "zákrut" a "slepých ulíc". Ponúkame kompletné vyhotovenie vášho projektu od grafického návrhu až po programovanie a SEO. Sledujeme trendy v našom obore aj preto sme presedlali na HTML5, CSS3, používame jQuery a ponúkame responzívny dizajn.